Biuro na odległość

Ustalanie warunków

Szacujemy ilość i rodzaj dokumentów księgowych, a następnie ustalamy warunki finansowe.

Umowa

Przygotowujemy umowę, którą otrzymujecie Państwo e-mailem i odsyłacie ją nam podpisaną w dwóch egzemplarzach, my przesyłamy do Was jeden egzemplarz uzupełniony o podpisy osób reprezentujących Biuro.

Odbiór dokumentów

Nie jest konieczne dowożenie ich osobiście do biura, ponieważ można przesłać je kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany elektronicznie.

Konsultacje i porady

Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, przez komunikatory internetowe jak Skype, a także telefonicznie.

Podatki, ZUS i faktura

Informację nt. podatków do zapłacenia, składek ZUS i naszego wynagrodzenia, otrzymacie Państwo w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów.

Pozostałe

Chcąc zagwarantować naszym klientom jak najwygodniejsze prowadzenie spraw księgowych, przygotowaliśmy ofertę bazującą na obsłudze zdalnej. Zapraszamy klientów ze wszystkich rejonów Polski, którzy poszukują sposobu na przyjazną i profesjonalną rachunkowość w zachęcających cenach.

Biuro księgowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa.

Dzięki skorzystaniu z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!